شنبه ٠٣ تير ١٣٩٦
به سایت معاونت پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خوش آمدید
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 36949
 بازدید امروز : 202
 کل بازدید : 243856
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
اخبار > جلسه بازنگری تشکیلات دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه بازنگری تشکیلات دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد

 

رئیس گروه تشکیلات و طبقه بندی مشاغل دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری جلسه بازنگری تشکیلات این دانشگاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ محمود پورطاهر گفت: جلسه بازنگری تشکیلات دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد با حضور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان، معاون تحول و کارشناسان وزارت بهداشت، معاونین و مدیران دانشگاهی در دفتر رئیس دانشگاه برگزار شد.

وی اظهار داشت: با توجه به تخصصی شدن پست‌های سازمانی و زیاد شدن تعداد رشته‌های تحصیلی دانشگاهی این نیاز احساس شد که طرح طبقه بندی مشاغل مورد بازنگری قرار گیرد.

پورطاهر با اشاره به این نکته که یک سری شرایط احراز برای هر پست سازمانی از لحاظ تحصیلی وجود دارد که در طرح طبقه بندی مشاغل درج شده است، اضافه کرد: در این جلسه مواردی از قبیل نمونه وظایف و مسئولیت‌ها، شرایط احراز از نظر مقطع تحصیلی و تجربی، مهارت‌ها و رشته‌های تحصیلی آن مشاغل متناسب با نیازهای روز دانشگاه‌ مورد بازنگری قرار گرفت که پس از طرح و تصویب در هیأت امنا به دانشگاه‌ ابلاغ می شود.

رئیس گروه تشکیلات و طبقه بندی مشاغل دانشگاه علوم پزشکی استان تصریح کرد: با توجه به بازنگری تشکیلات چارت تفضیلی دانشکده ها و بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی استان به زودی نهایی و تا پایان سال جاری ابلاغ می شود.15-142

 


١٤:٥٧ - 1395/11/09    /    شماره : ١٤٢٦٣    /    تعداد نمایش : ٦٣١خروج