صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز بازدیدهای شهرستانی دکتر استوار/ جلسه مهم هماهنگی راه اندازی بیمارستان باشت و بازدید از بیمارستان در حال احداث گچساران+ عکس

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان کهگیلویه و بویراحمد یک هفته پس از آغاز به کار خود، بازدیدهای شهرستانی خود را آغاز و در اولین گام نشست های مهمی را برای راه اندازی بیمارستان های در حال احداث باشت و گچساران برگزار کرد و تصمیم های تاثیرگذاری نیز گرفته شد.

دکتر استوار۰۱

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر رحیم استوار صبح روز دوشنبه، به همراه مدیران مالی، بودجه، مدیر دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی و  همچنین پشتیبانی و رفاهی دانشگاه در نشستی با حضور فرماندار و مدیران اجرایی شهرستان باشت حضور پیدا کرده و بحث های مهمی را درباره نحوه رفع مشکلات باقی مانده برای افتتاح این بیمارستان ارائه کردند.

بیمارستان ۳۲ تخت خوابی باشت بالغ بر ۸۰ درصد پیشفرت فیزیکی دارد و تقریبا از نظر ساختمان روزهای آخر تکمیل و راه اندازی خود را طی می کند. مشکلاتی از جمله وضعیت جاده ارتباطی، انشعاب های آب، برق، گاز و تلفن( ابنترنت) این بیمارستان از جمله مواردی بود که در محیطی دوستانه مورد بحث و بررسی قرار گرفتند.

دکتر استوار۲

دکتر استوار۵

دکتر استوار۳

دکتر استوار۴

دکتر استوار۶

دکتر استوار در این نشست بر راه اندازی بیمارستان باشت در هفته سلامت سال ۹۶( اول تا هفتم اردیبهشت) تاکید نمود و ضمن قدردانی از نگاه تعاملی فرماندار بات مجددا بر رفع مشکلات موجود که باعث کندی راه اندازی پروژه از جمله جاده دسترسی شد.

در جمع بندی این جلسه یک ساعته مقرر شد اقدام های لازم درباره حل مشکg جاده دسترسی، آب، برق و گاز بیمارستان صورت گرفته و مجددا در ۲۵ اسفندماه ماه سال جاری نشست دیگری در این زمینه برگزار شود.

دیدار با کارکنان شبکه و بازدید از بیمارستان

دکتر استوار، از فرصت موجود استفاده نموده و از بخش های مختلف اداری شبکه بهداشت و درمان باشت نیز بازدید و ضمن آشنایی با کارکنان واحدها، مسائل و مشکلات مطرح شده را شنیده و دستورهای لازم را صادر نمود.

دکتر استوار۷

دکتر استوار۸

دکتر استوار۹

دکتر استوار۱۰

وی بعد از آن، بازدیدی از بیمارستان ۳۲ تخت خوابی در حال احداث شهرستان باشت داشت و بر ضرورت تکمیل و تجهیز ساختمان جهت افتتاح در هفته سلامت تاکید نمود؛ تاکیدی که در صورت همکاری و همیاری بیشتر مدیران شهرستانی امکان تحقق آن دور از دسترس نخواهد بود.

دکتر استوار۱۱

دکتر استوار۱۲

دکتر استوار۱۳

بازید از بیمارستان در حال احداث گچساران

بیمارستان بی بی حکیمه خاتون(س) گچساران مقصد بعدی بازدید یک روزه شهرستانی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه بود. در این بازدید که رضایت وی را از نحوه اجرای پروژه و پیشرفت فیزیکی آن به همراه داشت موارد مهمی مورد توافق قرار گرفت که به زودی از طریق همین پایگاه خبری اطلاع رسانی خواهد شد.

دکتر استوار۱۴

دکتر استوار۱۵

دکتر استوار۱۶

دکتر استوار۱۷

دکتر استوار۱۸

دکتر استوار۱۹

دکتر استوار همچنین از روند اجرای پروژه کلینیک تخصصی در حال احداث گچساران و مرکز بهداشتی درمانی این شهر نیز بازدید نمود. بازدیدی که به نظر می رسید بعد از دستور صریح دکتر ایلامی در بازدید سرزده خود از این شهرستان، پروژه فعال تر شده و پیشرفت فیزیکی محسوس تری داشته است.وی همچنین از ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران و سالن اجتماعات در حال احداث آن بازدید نمود./ مالک

 


٠٠:٢١ - 1395/12/03    /    شماره : ١٤٤٣١    /    تعداد نمایش : ١٧١٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
آمار مراجعه کنندگان به وب سايت

بازديد کنندگان آنلاين:4
بازديد امروز سايت:87
بازديد اين صفحه:49233
تعداد کل بازديد:361341

آدرس:

ياسوج-بلوار شهيد مطهري-دانشگاه علوم پزشکي ياسوج

تلفن تماس:

074-33337230-31

دورنگار:

074-33337230