صفحه اصلی > نمایش محتوا 


  چاپ        ارسال به دوست

کمیته برنامه ریزی نیروی انسانی تشکیل شد

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، از تشکیل کمیته برنامه ریزی نیروی انسانی در این معاونت خبر داد

 

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی؛ دکتر رحیم استوار گفت: با توجه به ضرورت تحلیل و برآورد نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای تابعه در راستای پیشبرد برنامه ها و اهداف پیش بینی شده در دانشگاه و به منظور تسهیل در مدیریت درخواست های نیروی انسانی و اتخاذ تصمیم مناسب این کمیته در تاریخ27فروردین ماه سال جاری تشکیل شد.

 

وی اظهار داشت: ساماندهی صحیح و اثربخش نیروی انسانی، کنترل هزینه ها و افزایش بهره وری، ارائه خدمات ایمن و باکیفیت، نیازسنجی نیروی انسانی واحدهای محیطی براساس شاخص ها نرم ها و استانداردها و نظام مند شدن درخواست های نیروی انسانی از جمله مزایای حاصل از تشکیل این کمیته است.

 

وی در ادامه توزیع نیرو در سطح مراکز، ارائه درخواست نیروی انسانی با دلیل و مدرک و مستندات، ساماندهی نیروهای طرحی و پیام آمد، جلوگیری از درخواست های موردی و با نام، استفاده از نظرات کارشناسی معاونت های تخصصی در خصوص نیازسنجی و توزیع نیروها را از دیگر مزایای این کمیته هنوان کرد.

 

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی استان، تصریح کرد: دریافت درخواست نیروی انسانی از واحدهای محیطی، تحلیل و برآورد نیروی انسانی مورد نیاز، اقدام به رفع نیاز نیروی انسانی از ظرفیت های داخلی دانشگاه، ارجاع درخواست های تامین نشده از منابع داخلی به وزارت متبوع از وظایف این کمیته است.

 

دکتر استوار ابراز داشت: در راستای تشکیل کمیته برنامه ریزی نیروی انسانی ستاد دانشگاه، کمیته های فرعی ضمن بررسی و مشخص نمودن نیازهای نیروی انسانی، درخواست های خود را به صورت فصلی به کمیته برنامه ریزی ستاد دانشگاه جهت بررسی و ممیزی ارسال می کنند.22   

 


٠٩:٣٣ - 1397/01/28    /    شماره : ١٩٣٧٣    /    تعداد نمایش : ٤٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
آمار مراجعه کنندگان به وب سايت

بازديد کنندگان آنلاين:1
بازديد امروز سايت:178
بازديد اين صفحه:4800
تعداد کل بازديد:402179

آدرس:

ياسوج-بلوار شهيد مطهري-دانشگاه علوم پزشکي ياسوج

تلفن تماس:

074-33337230-31

دورنگار:

074-33337230