صفحه اصلی > نمایش محتوا 


  چاپ        ارسال به دوست

در شهرستان کهگیلویه:

روند مطلوب پروژه های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در شهرستان کهگیلویه

 

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گهگیلویه و بویراحمد، امین اله بابویی با اشاره به پیشرفت خوب پروژه های بهداشتی و درمانی در کهگیلویه افزود: تمام پروژ های دانشگاه علوم پزشکی در شهرستان کهگیلویه روند اجرایی مطلوبی را دارند که تاکنون بیش از 16 میلیارد تومان برای آنها هزینه شده است.

وی اظهار داشت: پیش بینی می شود از 14 پروژه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در شهرستان کهگیلویه  6 پروژه را در هفته دولت به مرحله بهره برداری رسانده و شاهد افتتاح آنها در این زمان باشیم.

وی ادامه داد: تعداد 8 پروژه دیگر نیز با پیگیری های مستمر دانشگاه پیشرفت خوبی دارند که تا کنون این پیشرفتها به مرز 70 درصد پیشرفت فیزیکی رسیده اند.

بابویی یکی از مهمترین پروژه های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج را در شهرستان کهگیلویه کلنیک تخصصی دهدشت با مساحت 2 هزار متر مربع زیر بنا عنوان کرد و افزود: برای اجرای این پروژه اعتباری بالغ بر 5 میلیارد تومان در نظر گرفته شده بود که با بهره برداری از آن همه کلنیک های فرسوده و اقماری در یک مکان استاندارد تجمیع خواهند شد.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در ادامه با اشاره به پروژه های مهم این دانشگاه در شهرستان کهگیلویه، از بهره برداری 5 پایگاه سلامت و یک مرکز جامع سلامت شهری در مجموع با مساحت یک هزار و 700 متر مربع زیر بنا و با اعتبار 2 میلیارد و 500 ملیون تومان در هفته دولت خبر داد.

وی بهره برداری از بزرگترین اورژانس پیش بیمارستانی استان را با زیر بنای 2 هزار و 200 متر مربع و با اعتبار 7/3 میلیارد تومان را از دیگر پروژه های مهم دانشگاه علوم پزشکی در این شهرستان عنوان کرد.

بابویی با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به سرعت در حال انجام هستند و دستاوردهای قابل توجهی در حوزه بهداشت و درمان در استان شاهد هستیم، گفت: برنامه تحول نظام سلامت، برنامه‌ای ارزشمند و فرصتی استثنایی است که با عملیاتی شدن این طرح ها علاوه بر جلب اعتماد مردم تحولی در حوزه پیشگیری از بیماری‌ها، ارتقاء سلامت عمومی، کاهش هزینه‌ها و ارتقاء شاخصه‌های بهداشتی را شاهد هستیم.

وی در پایان با بیان اینکه افق پیش رو در حوزه بهداشت و درمان در استان کهگیلویه و بویراحمد قابل توجه است، خاطر نشان کرد: هر چند که با استانداردها هنوز فاصله داریم، امیدواریم با تحولی که در کمیت و کیفیت خدمات پزشکی، نیروی انسانی و تجهیزات بهداشت درمان صورت گرفته شاهد دستاوردهای قابل توجه در حوزه بهداشت و درمان در شهرستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان باشیم.5

 


١٢:٠٦ - 1397/04/13    /    شماره : ٢٠٤٨٤    /    تعداد نمایش : ١٩٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
آمار مراجعه کنندگان به وب سايت

بازديد کنندگان آنلاين:2
بازديد امروز سايت:92
بازديد اين صفحه:5852
تعداد کل بازديد:431784

آدرس:

ياسوج-بلوار شهيد مطهري-دانشگاه علوم پزشکي ياسوج

تلفن تماس:

074-33337230-31

دورنگار:

074-33337230